Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Pasirinkti puslapį

Fohow alavijų gelis

Fohow alavijų gelis

(Gamtos švelnumas – kūdikio oda)

Saugo odą nuo sausėjimo. Gydo pakenkus saulės spinduliams, minkština, drėkina, balina. Lygina raukšles. Šalina neigiamą ultravioletinių spindulių poveikį. Saugo odos ląsteles. Pagreitina žaizdų gijimą. Nuskausmina, pagreitina įpjovimų ir nudegimų gijimą. Teigiamai veikia, esant patinimams, uodų ir kitokių gyvių įkandimams. Neleidžia susidaryti randams. Lygina raukšles, lėtina odos senėjimą. Padidina odos galimybes sulaikyti drėgmę, drėkina odą. Skatina kraujotaką ir odą maitinančių medžiagų įsisavinimą. Didina odos elastingumą. Padeda normalizuoti po gimdymo atsiradusius patempimus. Antibakterinis, nuskausminantis, uždegimo slopinamasis efektas. Detoksikuoja ir dezodoruoja, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo. Neturi pašalinių poveikių. Saugo nuo cheminių dirgiklių ir alergijos. Mažina ir naikina pigmentines dėmes. Saugo nuo saulės spindulių. Puiki priemonė žaizdoms ir nudegimams gydyti.

Sudėtis:  Kiurasao alavijų sultys, hialurono rūgštis, B – dekstranas, alantoinas, dikalio glicirizatas.

Pakuotė: Tūbelė 50 g.

Magiška Kleopatros vonia

Pagal legendą, dieviško grožio Egipto valdovė Kleopatra turėjo slaptą magišką baseiną. Vidurnakčiais mėnulio šviesoje Kleopatra mėgaudavosi jo žavingomis bangomis. Diena iš dienos, metai iš metų Kleopatros išvaizda buvo puiki ir žmonėms buvo sunku suvokti savo valdovės amžių. Tik po, kai Egipto imperatorių dinastija baigėsi, žmonės sužinojo apie tą baseiną ir paaiškėjo,kad stebuklingasis jį užpildęs skystis buvo alavijų sultys.

Išgijimo stebuklai Hirosimoje

Baigiantis Antrajam pasaulinam karui JAV susprogdino dvi atomines bombas virš Hirosimos ir Nagasakio. Likę gyvi patyrė sunkiausius nudegimus ir radiacinį  spinduliavimą. Dauguma medikamentų nepadėjo, tik naudojant alavijų sultis žaizdos gijo dukart greičiau, negu naudojant kitas priemones. Daugeliu atvejų, naudojus alavijų sultis, nelikdavo randų. JAV vyriausybė, sužinojusi apie stebuklingą alavijų poveikį, organizavo mokslinius tyrimus, kurie patvirtino tą faktą. Ta tema buvo parengtas mokslinis traktatas.

Alavijų gelio  pagrindinė sudėtis:  kiurasao alavijų sultys, haliurono rūgštis, B – dekstranas, alantoinas, dikalio glicirizatas.

Alavijų gelio  sudėtyje aktyvūs augaliniai  kiurasao alavijų ir ypatingą drėgmę palaikantys komponentai, kurių dėka originalios receptūros, panaikina odos diskomfortą. Maitina ir drėkina odą, išsaugo vandens molekules, pašalina lipnios odos pojūtį, grąžina jai elastingumą ir švelnumą. Šis pojūtis užtikrins gerą nuotaiką visai dienai.

 Kiurasao alavijų sultys pagal TKM teoriją yra ir maistas, ir vaistas kartu.  Jų sudėtyje yra alavijų polisacharidų, polifenolų, amino rūgščių, vitaminų, mineralų, organinių rūgščių ir kitų medžiagų, turinčių gydomąjį poveikį ir  naudojamų tiek išoriškai, tiek ir į vidų. Šie komponentai odą stangrina ir minkština. Jie drėkina ir švelniai balina odą. Taip pat pašalina  negatyvų saulės spindulių poveikį, sparčiai gydo pažeidimus bei nudegimus. Efektyviai padeda esant patinimams bei uodų įkandimam. Paspartina žaizdų gijimą ir apsaugo nuo randų.

 Hialurono rūgštis: Tai naujausios bioinžinierinės technologijos produktas, palaikantis organizme ir odoje natūralų vandens balansą, stimuliuoja kraujotaką, skatina odą geriau pasisavinti maitinamąsias medžiagas, apsaugo nuo raukšlių, gerina odos elastingumą, neleidžia jai senti. Saugo nuo neigiamo ultravioletinių spindulių ir laisvųjų deguonies radikalų poveikio, skatina odos atsinaujinimą. Padeda normalizuoti po gimdymo atsiradusias  pilvo problemas.

B – dekstranas yra ekstraguojamas iš aukštikalnėse augančių avižų. Jis sugeba efektyviai įsiskverbti į odą, stimuliuoti kologeninių baltymų susidarymą ir pagreitina odos regeneraciją. Lygina raukšles, apsaugo odą nuo ultravioletinių spindulių.

Alantoinas – delikatus organinis produktas, plačiai naudojamas medicinoje, kosmetologijoje, žemės ūkyje ir kitose srityse. Skatina ląstelių augimą ir atsinaujinimą. Užtikrina dezinfekuojantį, skausmą malšinantį ir antioksidacinį poveikį. Išsaugo odos švelnumą, pagreitina jos atsinaujinimą, gydo žaizdeles, sumažina fiziologinį keratino poveikį. Tai puikus preparatas, gydantis žaizdas ir opas.

Dikalio glicirizatas – Tai augalinis saldymedžio ekstraktas, turintis antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Šalina nemalonius kvapus, dezodoruoja ir detoksikuoja, neturi pašalinių poveikių. Saugo odą nuo cheminių preparatų poveikio ir alerginių reakcijų. Šalina pigmentines dėmes, apsaugo nuo saulės spindulių neigiamo poveikio.

Pagrindinis poveikio efektas:

1. Atgaivinimo efektas. Saugo odą nuo sausėjimo. Atstato pakenkus saulės spinduliams, minkština, drėkina, atbalina. Lygina raukšles, šalina neigiamą ultravioletinių spindulių poveikį. Saugo odos ląsteles, pagreitina jų atsinaujinimą. Pagreitina žaizdų gijimą.

 2. Nuskausmina, pagreitina įpjovimų ir nudegimų gijimą. Teigiamai veikia esant patinimams, uodų ir kitokių gyvių įkandimams. Neleidžia susidaryti randams.

3. Lygina raukšles, lėtina odos senėjimą. Padidina odos galimybes sulaikyti drėgmę, drėkina odą.
Skatina kraujotaką ir odą maitinančių medžiagų įsisavinimą. Didina odos elastingumą. Padeda normalizuoti po gimdymo atsiradusius patempimus.

4. Antibakterinis, nuskausminantis, uždegimo slopinamasis efektas. Detoksikuoja ir dezodoruoja, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo. Neturi pašalinių poveikių. Saugo nuo cheminių dirgiklių ir alergijos. Mažina ir naikina pigmentines dėmes. Saugo nuo saulės spindulių. Puiki priemonė gydyti žaizdas ir nudegimus.

 

Copyright © 2014 by AnyIdeas