Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Pasirinkti puslapį

Dantų pasta “Feniksas”

Dantų pasta „Feniksas”
Dantų pasta „Feniksas”– tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų komandos sukurtas produktas. Jo sudėtyje yra grūdmenės (kordicepso), tikrinio blizgučio (lindži) bei augalinių glikozidų ir fenolio ekstraktų. Mokslinių tyrimų dėka dantų pasta turi dvejopą reguliuojantį poveikį ir normalizuoja bakterinę burnos ertmės aplinką.

Ypatingą efektą sudaro kordicepso ir lindži savybės normalizuojant burnos ertmę.
Dvejopai normalizuodami bakterinį foną augaliniai glikozidai plius fenolas naikina žalingus burnos ertmės mikrobus, išvalo burną nuo pasitaikančių parazitų ir mažina pakartotiną mikrobų dauginimąsi.

Profilaktiškai stiprina dantis: grūdmenės ir tikrinio blizgučio ekstraktai sąveikoje su natūraliais augaliniais komponentais saugo ir padeda išvengti dantenų kraujavimo, burnos ertmės žaizdelių, paradontito, nemalonaus burnos kvapo, dantenų skausmo, dantų karieso.
Valosi burnos ertmė , kordicepso ir lindži ekstraktai, augaliniai glikozidai ir fenolas efektyviai užtikrina sveiką burnos būklę, valo dantis, palaiko burnos švarą, saugo nuo mikrobų plitimo bei užtikrina sveikus dantis.

Kitos savybės: šalina niežulį ir patinimą įkandus uodams, naudojama esant
nušalimams ir nudegimams, padeda išvengti randų, efektyviai padeda esant gerklės uždegimui, gydo burnos žaizdas.

Copyright © 2014 by AnyIdeas