Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Pasirinkti puslapį

Geriamasis eliksyras “Feniksas”


Geriamasis eliksyras “Feniksas – Imperatoriškasis Kordicepsas”

Šiuolaikinių tradicinės Rytų medicinos technologijų pasididžiavimas.

Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml geriamojo eliksyro.

Gaminant eliksyrą “Feniksas”, naudojama grūdmenė ( lot.Cordyceps sinensis), kuris auga Tibeto kalnyne, kiti aukštesnieji grybai: tikrinis blizgutis (lot.Ganoderma luciduiri, jap.Reishi), valgomasis dantenis (lot.Lentinus edodes, jap.Shiitake) bei kiti komponentai.

Pagrindinės sudedamosios dalys:
Grūdmenė (kininis kordicepsas) – 75 proc. renkamas Cinchai – Tibeto kalnuose.
Tikrinis blizgutis (linčži) – 6 proc.
Valgomasis dantenis (aromatingasis grybas) – 6 proc.
Jaunų bambukų ūgliai – 5 proc.
Himalajų medus – 2 proc.
Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.
Laikymo sąlygos: laikyti sausoje tamsioje vietoje; atidarytą buteliuką laikyti tamsioje vėsioje vietoje.
Nuo seniausių laikų Kininis Kordicepsas (Cordyceps sinensis) yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių ir yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti net ženšenį ir pantus.
Į kordicepso sudėtį įeina net 77 mikro ir makroelementai, daugiau nei 80 tipų fermentų, Omega 3 ir 6, koenzimas Q10, nepakeičiamos aminorūgštys, vitaminai A, B, E, D, PP, K ir C, antioksidantai, magnis, selenas, cinkas ir kt.
Linčži (Ganoderma lucidum) grybui seniai priskirtos savybės „raminti dvasią”, „pridėti proto”.
Aromatinis grybas (Siangu Lentinus edodes) pasižymi ypatingomis savybėmis, viena iš jų – gali padėti, kai padidėja cholesterino kiekis kraujyje.

Produktas pagamintas pagal naują užpatentuotą receptą, kuriame subalansuoti  grūdmenė (Cordyceps sinensis), tikrinis blizgutis (linčži), valgomasis dantenis (arba šitakis) (Lentinus edodes) ir kiti komponentai. Kordicepso rūgštis, kordicepinas, kordicepso polisacharidai, linčži polisacharidai, lentinanas (Aromatinio grybo polisacharidas), polinukleotidai, mažo molekulinio svorio peptidai ir mikroelementai (selenas ir kiti).
Šios produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs metodai, todėl, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir aktyvatoriai, pašalinami neaktyvūs komponentai ir daugybė priemaišų. Pagerėjo preparato pasisavinimas organizme, išgauta geresnė apsauga ir efektyvumas.

Sudedamųjų dalių poveikis:
Palaiko imuninę sistemą ir organizmo atsparumą išorinei aplinkai.
Padeda peršalus.
Palaiko odos tonusą ir įgimtą jos spindesį, padeda palaikyti lygią ir elastingą odą. Ypač kai oda senėja.
Gali padėti pašalinti pervargimo sukeltus požymius.
Padeda normalizuoti gyvybinę energiją, palaikyti organizmo imunines funkcijas.

Preparato sudėtyje yra praktiškai visos organizmui būtinos amino rūgštys. Kinų tradicinėje medicinoje tai vadinama “Kordicepso funkcijos kvintensencija – pripildyti Či (energija), maitinti kraują, stiprinti plaučius ir inkstus”.

Vartojimo metodika:
Skystuosius preparatus geriausia gerti rytais (nuo 6 iki 9 val.), iškart prabudus. Prieš juos geriant, rekomenduojama praskalauti burną, nuvalyti dantis ir liežuvį nuo apnašų.Išgerti pusę stiklinės šilto vandens. Po to išgerti reikalingą preparato kiekį, tam panaudojant pridedamą šiaudelį arba, norint dar tiksliau dozuoti preparatą, pamatuoti kiekį sužymėtu švirkštu.

Atidarytą flakoną reikia laikyti tamsioje ir vėsioje vietoje. Vartojant keletą kordicepso preparatų, kitus preparatus galima vartoti prieš pietus ir vakarienę. Po pusės valandos jau galima valgyti.

* Neviršyti rekomenduotinos dozės.

* Neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

* Nerekomenduojama vartoti nėščioms ir krūtimi maitinančioms motinoms ir esant padidėjusiam jautrumui sudedamosioms dalims.

Copyright © 2014 by AnyIdeas