Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Pasirinkti puslapį

Kapsulės “Siuečingfu” (Fohow Xue Qing Fu)

Kapsulės “Siuečinfu” (Fohow XueQingFu)

Pagrindinis produkto komponentas yra natokinazė, o taip pat vynuogių kauliukų ekstraktas ir penkiaskiautės driekės lapų ekstraktas. Šio produkto forma- kapsulės, gautos pažangios ekstrahavimo bei kitų šiuolaikinių farmacijinių technologijų keliu.

Sudėtis: natokinazė, vynuogių kauliukų ekstraktas, penkiaskiautės driekės lapų ekstraktas, želatina.
Vienoje pakuotėje: 120 kapsulių po 250 mg.

Vartojimas ir dozavimas: po 1 kapsulę 1 – 2 kartus per dieną, užgeriant šiltu vandeniu.
Pastaba: preparato dozę reikėtų didinti palaipsniui, pradedant pirmąją savaitę nuo 1 kapsulės per dieną .
Saugojimas: flakoną su kapsulėmis laikyti hermetiškai uždarytą sausoje vėsioje vietoje; vengti tiesioginių saulės spindulių.

Sudedamųjų dalių poveikis:
Palaiko kraujagyslių sienelių funkciją.
Gali padėti, kai kalkėja kraujagyslės.
Padeda, kai padidėja kraujospūdis.
Padeda palaikyti kaulinio audinio tvirtumą.

Natokinazė. Vienas iš perspektyvių būdų gauti naujų aktyvių ir nekenksmingų natūralių preparatų yra studijavimas tradicinės mitybos tautų, kurių ilga gyvenimo trukmė ir puiki sveikata. Taip buvo nustatyta, kad japonų sveikata asocijuojasi su gausiai vartojamais produktais – soja. Ypač naudingas pasirodė esąs tradicinis sojos produktas Nato, kurį japonai valgo jau daugiau kaip 1000 metų ir kuris labai naudingas sveikatai. Nato gaunamas fermentuojant virtas sojos pupeles naudingomis bakterijomis – ypatingu senos lazdelės (Bacillus subtilis Var. Natto) štamu. Tuo metu senos lazdelė intensyviai dauginasi ir sintetina fermentą (enzimą) natokinazę, su kuria siejamos naudingosios Nato savybės. Jeigu anksčiau natokinazę gaudavo iš Nato ekstrakto, tai šiuo metu jos gamybai panaudoja genetiškai nemodifikuotas bakterijas Bacillus subtilis Var. Natto, augančias ant genetiškai nemodifikuotos sojos. Gydytojai atkreipė dėmesį, kad japonai, reguliariai vartojantys Nato, pasižymi sveika širdies ir kraujagyslių sistema, o jų kraujas net vyresniame amžiuje išlaiko normalų kraujo klampumą, nelinkusį krešėti ir sudaryti trombus. Nato pasižymi aukštu fibrinolitiniu aktyvumu, t.y. geba ištirpinti fibrino baltymo, atsakingo už kraujo klampumą ir trombų susidarymą, siūlus. Milijonai žmonių visame pasaulyje, reguliariai geriantys populiariausius antikoaguliantus – aspiriną bei jo analogus -, kenčia nuo kraujavimų, ypač iš virškinamojo trakto. Skirtingai negu aspirinas ir kitos farmakologinės priemonės, vartojama natokinazė neturi pašalinių efektų bei nesukelia alerginių reakcijų. Faktiškai natokinazė yra natūrali alternatyva aspirinui. Be to, natokinazė veikia gana ilgai – 4-8 valandas ir kainuoja nebrangiai.

Vynuogių kauliukų ekstraktas. Vynuogės – seniausia kultūra civilizacijos istorijoje. Vynuogė dar vadinama ,,ilgaamžių uoga”. Rytuose motinos, neturinčios pieno, maitina kūdikius į minkštą skudurėlį įvyniotomis džiovintomis vynuogėmis. Vynuogių kauliukų ekstraktas yra turtingiausias gamtinių bioflavonoidų (tokių kaip proantocianidinai ir katechinai) bei nepakeičiamų riebiųjų rūgščių ir vitaminų šaltinis.

Penkiaskiautė driekė (gynostemma pentofilium) – tai Kinijos kalnų miškuose auganti liana. Ją  pradėjo tyrinėti praeito šimtmečio 70-aisiais metais. Saponinų turinys ginostemoje ženkliai lenkia ženšenį: jeigu ženšenyje jų yra apie 20, tai ginostemoje – 84. Žinoma, kad saponinai – tai natūralūs organiniai junginiai, dalyvaujantys hormonų sintezėje.

Pastaba: elgtis atsargiai, kai vienu metu paskiriama ir kraują skystinančių priemonių (aspirino ar kt.).

Copyright © 2014 by AnyIdeas