Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Pasirinkti puslapį

Maistinės tabletės “Gaosian” (Fohow Gaoqian)

Maistinės tabletės „Gaosian” (Fohow Gaoqian)

Šiame preparate suderintos atkuriamoji ir valomoji funkcijos. Jis yra natūralus sveikatos palaikymo ir papildomo organizmo maitinimo produktas.

Sudėtis: konžakas, chitozanas, spirulina, skaidulinė ląsteliena iš įvairių vaisių ir daržovių.

Veikliųjų medžiagų kiekis : 4 tabletės

Ląsteliena – 1036 mg.

Konžakas – 840 mg.

Chitozanas – 560 mg.

Spirulina – 280 mg.

Dozavimas: Gerti po 2 – 8 tabletes  2 kartus per dieną (ryte ir vakare) 20-30 min. prieš valgį, užsigeriant (200-600 ml.) vandens.
Pakuotė: 144 tabletės po 0,7 gr.
„Fohow” korporacijos dukterinės įmonės „Ju Dė” Sveikos mitybos produktų Mokslinio tyrimo instituto specialistų grupė, remdamasi Tradicinės kinų medicinos teorija apie mitybą ir gyvenimo puoselėjimą, sukūrė puikų aukštos kokybės preparatą „Gaosian”.

Sudedamųjų dalių poveikis
Padeda, kai padidėja cukraus kiekis kraujyje.
Padeda, kai organizmą žalingai veikia alkoholis.
Padeda, kai padidėja svoris, apetitas, potraukis saldumynams.
Padeda, kai persivalgoma.

Spirulina – tai nepaprastas vertingų mitybinių medžiagų kompleksas ir vienas geriausių visiškai natūralių baltymų šaltinių. Pagal mitybinių medžiagų kiekį 1 g spirulinos atitinka 1 kg šviežių daržovių. 100 g spirulinos yra 60-70 g baltymų (3 kartus daugiau už sojų pupeles). Spirulinos baltymai labai lengvai įsisavinami, įsisavinimo koeficientas siekia 65-80%. Spirulinoje yra 18 rūšių amino rūgščių (iš kurių 8 nepakeičiamos, t.y. nesintezuojamos žmogaus organizme), kai kurios iš jų augaliniame maiste praktiškai nesutinkamos. Spirulinoje taip pat yra daug mikroelementų – geležies, kalcio, natrio, kalio, vario, magnio, mangano, cinko, fosforo, seleno, daugelis vitaminų, beta karoteno, nukleino rūgščių, gama linoleno rūgšties, fermentų ir kt. Spirulina – ypatingai geras geležies ir vitamino B12 šaltinis.

Konžakas. Maistiniai produktai is konžako gali skystinti skrandyje ir žarnyne esančias žalingas medžiagas, padidinti žarnyno kontrolės galimybes, virškinamo ir suvirškinto maisto judėjimo virškinamajame trakte greitį.  Todėl iš konžako ekstrahuoti milteliai gali sukurti puikią galimybę koreguoti ir odos būklę bei spalvą. Dėl to jis dar vadinamas „valytoju” arba „kiemsargiu”. Nedalyvauja energijos gamyboje. Ekstrahuoti iš konžako milteliai nesuteikia žmogaus organizmui papildomos energijos. Be to, jie gali sudaryti maistui apsauginį apvalkalą, kuris saugo maistą nuo virškinamųjų fermentų poveikio. Rezorbuojantis riebalams ir riebalus transportuojančioms medžiagoms konžako maistiniai produktai palaipsniui išbrinksta, o tai greit ir ilgam gali sudaryti sotumo pojūtį.

Chitozanas – tai gyvūninės kilmės maistinės skaidulos, pasižyminčios teigiamu elektros krūviu (katijonai). Chitozanas – vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio polisacharidų rūšis, sąlygojanti svarbias jo fiziologines funkcijas. Pasižymi labai stipriu poveikiu žmogaus organizmo fiziologinėms funkcijoms. Daugelis JAV ir Europos dietologų organizacijų 1991 metais chitozaną įvardino sekančiu po baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų „šeštuoju gyvybiniu elementu”, būtinu žmogaus sveikatai. Patekęs į žmogaus organizmą, chitozanas lieka praktiškai nepasisavinamas, ką ir parodė ekskrementų masės tyrimas. Dėl šios priežasties jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių. Chitozanas turi stiprų afinitetą maistinėms dažų medžiagoms. Tyrimai parodė, kad azoto dažai organizmo viduje sudaro patvarius junginius su chitozanu. Organizme jie tampa nepasisavinami ir su chitozanu iš jo pasišalina. Skaidulinė ląsteliena – tai ekstraktas iš augalų ląstelių sienelių. Tai yra stambiamolekulinė celiuliozė – mažesnio svorio, tačiau didesnio tūrio. Virškinamajame trakte užima didelę erdvę, todėl padeda, kai padidėja svoris, apetitas ir potraukis saldumynams. Visiškai saugus ir neturintis pašalinio poveikio. Galimas ilgalaikis vartojimas. Nepakeičiamas papildas žmonėms, kurie rūpinasi savo figūra.

* Neviršyti rekomenduojamos dozės.

* Neturi būti vartojamos kaip maisto papildas.

* Nerekomenduojama vartoti nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims, esant padidėjusiam jautrumui sudedamosioms dalims.

Copyright © 2014 by AnyIdeas