Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Pasirinkti puslapį

Natūralių vaisių kompleksas ABC

Sveiko maitinimosi abėcėlė

Toksinai – medžiagos, kurios neigiamai veikia mūsų organizmą. Žmogaus organizme kaupiasi tokie medžiagos apykaitos produktai, kaip angliarūgštinės dujos, sunkieji metalai, laisvieji radikalai ir kitos. Pagal statistiką kiekvieną dieną į žmogaus organizmą patenka virš 4000 įvairių medžiagų, tarp kurių daugiau kaip 2700 – nereikalingos žmogui! Ar egzistuoja moksliškai pagrįstas ir natūralus būdas išvalyti ir atnaujinti organizmą? Natūralus vaisių kompleksas “ABC” Fohow – tai trijų JEN-ŠEN teorijos metodikų suderinimas viename produkte (valymas, reguliavimas, atstatymas). Remiantis balanso organizme teorija, Fohow mokslinio instituto ekspertai atliko daugybę tyrimų analizuodami detoksikacijos receptūras ir veikimo mechanizmus. Tai leido rasti sisteminį, moksliškai patvirtintą natūralios detoksikacijos sprendimą.

KOMPLEKSO VEIKIMO MECHANIZMAS

Pagrindinė A komplekso sudėtis:

– natūralūs vaisių daržovių milteliai;

– augaliniai polisacharidai;

– kompleksiniai oligosacharidai (prebiotikai);

– amino rūgščių multikompleksas;

– maistinės skaidulos;

– vitaminai ir mineralai.

Komplekso A veikimas.

Gerina fermentų (enzimų) išsiskyrimą, pagerina tuštinimosi procesą. Oligosacharidai padidina probiotinių bakterijų žarnyne kiekį, gerina virškinimą ir medžiagų įsisavinimą. Maistinės skaidulos ir augaliniai polisacharidai absorbuoja toksinus ir riebalus žarnyne. Pasiekiamas pagrindinis tikslas – medžiagų apykaitos gerinimas žarnyne. Augaliniai ekstraktai, natūralūs antiseptikai ir antioksidantai atlieka ypatingai svarbią žmogaus organizmui antibakterinę funkciją ir lėtina senėjimo procesus.

Pagrindinė B komplekso sudėtis:

– naudingų maistinių elementų multikompleksas;

– javų želmenys;

– organinė esencija iš natūralių daržovių ir vaisių.

Komplekso B veikimas.

Atstato maistinių medžiagų reikiamą kiekį organizme. Amino rūgštys iš augalinio ekstrakto, fermentas superdioksidismutazė (SOD) valo kraujotakos sistemą nuo toksinų, cholesterolio apnašų, praplečia kraujagysles.

Vartojant natūralių vaisių kompleksą “ABC” galima iš organizmo pašalinti kenksmingas medžiagas, sugrąžinti natūralią sveikos odos išvaizdą, sumažinti per didelį kūno svorį, atkurti rūgščių – šarmų balansą organizme, padidinti imunitetą ir pasipriešinimą susirgimams.

KOMPLEKSO “ABC” VARTOJIMAS

Kompleksas A.

Vartoti vietoj pilnaverčių pusryčių, pietų ar vakarienės. Pakelio turinį supilti į indą, užpilti 300 ml geriamo vandens kambario temperatūros, po to stipriai suplakti, kol gausis vientisas skystis. Rekomenduojama greitai išgerti produktą (kol nesutirštėjo), tuomet efektyviausiai veikia fermentai, įeinantys į produkto sudėtį.

Kompleksas B.

Vartoti 3 kartus per dieną, praėjus 1-1,5 val. po komplekso A suvartojimo. Pakelio turinį užpilti 300 ml kambario temperatūros vandens ir gerai išmaišyti. Gerti galima neskubant, su pertraukėlėmis.

Į komplektą įeina 16 dėžučių po 12 pakelių po 12,5 g.

* Neviršyti rekomenduotinos dozės.

* Neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

* Nerekomenduojama vartoti nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims, esant padidėjusiam jautrumui sudedamosioms dalims.

Copyright © 2014 by AnyIdeas