Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Pasirinkti puslapį

Tamponizuotos vaistažolinės kapsulės moterims “Princesės perlas”

Tamponizuotos žolinės kapsulės moterims “Princesės perlas”  tapo tikra sensacija. Į žolinės kapsulės sudėtį įeina tik natūralūs augaliniai komponentai, naudojami tradicinėje Kinijos medicinoje. Šio preparato paruošimo receptas paimtas iš senovės kiniečių medicinos šaltinių.

Pakuotė: 6 vnt. vaistažolinių kapsulių “Princesės perlas” ir 6 kompl. vienkartinių antpirščių.

Jų pradžiaviena iš keturių seniausių kinų legendų apie pačias gražiausias Kinijos moteris – legenda apie Jan Guj Fei. 745 metais 30-metė Jan Ju Chuan pateko į Tan Siuanczuno Tan dinastijos imperatoriaus rūmus. Ji savo labai švelnia oda ir nepriekaištinga figūra sužavėjo imperatorių ir tapo jo sugulove. Vėliau ir trys jos vyresnės seserys taip pat tapo imperatoriaus sugulovėmis.

Išliko istoriniai duomenys,  kuriuose nurodoma, jog specialiai Jan seserims Tan dinastijos imperatorius Li Šan kalnuose pastatė gydomąsias vonias Chuacin, kuriuose sugulovės retkarčiais maudėsi. Kai jos išlipdavo iš vandens, mačiusiųjų tvirtinimu, jų grožis būdavo lyginamas su lotoso žiedo grožiu. Jos sužinojo orginalųjį slaptąjį imperatoriaus receptą, ir jų oda visada buvo skaisti tarsi sniegas. Neramumų laikais Jan slapstėsi, tačiau šis imperatoriaus receptas, buvo perduodamas iš kartos į kartą. Bėgant laikui receptas neteko savo tikslumo, todėl beveik buvo prarastas.

Kompanijos “FOHOW” specialistų komanda, panaudodama šiuolaikinį ekstragavimą ir aukščiausias biotechnologijas, atliko visapusišką šio paslaptingo imperatoriaus rūmų recepto tyrimą. Galutinis rezultatas – unikali efektyvi priemonė.

Žolinės kapsulės gali padėti slopinti uždegimą ir naikinti  bakterijas. Fito komponentai, įeinantys į augmenijos kompoziciją, laikomi stipriais antioksidantais, t.y. – gali padėti neutralizuoti laisvuosius radikalus, o taip pat gali padėti normalizuoti vidinę mikrocirkuliaciją. Žolinių kapsulių naudojimas gali padėti audinių elastingumui, libido padidinimui, o taip pat po neapsaugotų lytinių kontaktų.

Pagrindiniai komponentai: drakono medžio sėklų ekstraktas, rūgštynių šaknys, malonusis pseudomaumedis, katechų akacija, dažantis safloras, deginti kvasciai, gelsvoji sofora, borneolas, japoniškoji girtša, bura ir kiti reti augaliniai TKM komponentai.

Po 1 kapsulės naudojimo jau pastebimas efektas. Gali padėti išvalyti nuo susikaupusių bakterijų, vyksta savaiminis valymo efektas. Kosmetinis efektas: 80% moterų turi tokių reiškinių, kaip veido spalvos prastėjimas, dėmių atsiradimas ant odos, sausumas, raukšlės. Šios žolinės kapsulės gali padėti atsikratyti šių problemų.

Naudojimo būdas: Kiekvieną mėnesį, po mėnesinių praėjus 3 dienoms galima pradėti kapsulės naudojimą.

1. Nusiplaukite rankas, atidarykite pakuotę ir patikrinkite, ar nėra išorinių pažeidimų.

2. Užsimovus vienkartinius antpirščius, paimkite kapsulę už kraštelio, prieš tai išskleidę traukimo virvutę, esančią ant kapsulės galiuko ( kapsulę 1 min. pamerkite į virintą kambario temperatūros vandenį, jei yra sausa gleivinė).

3. Paimkite kapsulę dviem pirštais ir pasiruoškite jos įvedimui.

4. Prieš kapsulės įvedimą maksimaliai atsipalaiduokite, švelniai įveskite kapsulę 7 cm į apatinę makšties dalį. Po teisingo įvedimo jūs nejausite kapsulės viduje, o virvutės galiukas turi būti išorėje.

5. Po 3 dienų kapsulę būtina pašalinti. Švelniai patraukite už virvutės ir kapsulė lengvai išeis į išorę.

6. Po kapsulės pašalinimo, būtina kruopščiai praplauti makštį (plauti švirkščiant šiltą, kambario temperatūros nestiprią žalią arbatą). (Patartume nusipirkti TANTUM ROSA irigatorių intymiai higienai – eurovaistinėse , o  prasiplauti galima ir  LACTACYD femina – emulsija intymiai higienai – į 0,5 l šilto virinto vandens dėti 1 arbatinį šaukštelį emulsijos, gerai išmaišyti ir naudoti).

7. Po 24-48 valandų galima naudoti kitą kapsulę.

Atkreipkite dėmesį!

Preparatas – tai ne gydomoji produkcija.

Kapsulės naudojimas yra draudžiamas mėnesinių metu, o taip pat nėščioms (maitinimo) metu ir merginoms, neturėjusioms lytinių santykių..

Naudojant kapsulę, nerekomenduojamas lytinis gyvenimas, seksualiniai kontaktai galimi praėjus 3 valandoms po kapsulės išėmimo ir praplovimo.

Nerekomenduojama naudoti žmonėms, turintiems alergiją (neigiamas požymis nepastebėtas).

Preparatas skirtas tik išoriniam naudojimui.

Kapsules pradėti naudoti  praėjus 3 dienoms po mėnesinių ir baigti likus 5-6 dienoms iki mėnesinių.

Būtinai gerkite daug skysčių (apie 2 l vandens).

Rekomenduojame sveikoms moterims – 1-2 kapsules naudoti per mėnesį. Ir iki – 4-12 kapsulių, priklausomai nuo problemos.

Rekomenduojame naudoti higieninius “FOHOW” kompanijos įklotus mėnesinių metu, kasdien, o taip pat įsidėjus kapsulę.

Copyright © 2014 by AnyIdeas